AKCE A KURZY PRO DOSPĚLÉ

Předporodní kurzy

Kurzy předporodní přípravy vedené zkušenou lektorkou. Chcete se dozvědět maximum informací o těhotenství, budoucím porodu, následující péči o Vaše miminko? Máte otázky? Zamluvte si místo na našem kurzu. Informace viz leták.

Přečíst více

ETUE - s překvapením 5.10.

Srdečně zveme nejen maminky na sobotní dopoledne, kde si užijeme ETUE - kosmetickou taštičku s překvapením, v podobě odličovacích tampónků. Zručnost v šití na stroji není podmínkou, se vším Vám pomůže naše zkušená lektorka Pája, kterou znáte např. z šití plátěných tašek. Pojďme se chovat ekologicky a používejme výrobky, které jsme si vyrobily a vydrží nám mnohem déle, než ty jednorázové.

Přečíst více

beseda - Uvolněné rodičovství 15. 10.

Přednáška Mgr. Pavly Koucké na téma Uvolněné rodičovství. Proč méně bývá při výchově více? Jste rodič, nebo osobní asistent dítěte? Sponzor, fanoušek, taxikář ...? Téma rozum a cit ve výchově. Jak se postavit k "dobrým radám" a dalším tlakům okolí ve výchově? Jak si rodičovství naplno užívat?

Přečíst více

Minibeseda - Péče o první zoubky 30.9.

Péče o první zoubky - minibeseda s MUDr. Hanou Škurkovou. Zajímá Vás, jak dítěti ulevit, když začínají růst první zoubky? Jak o zoubky správně pečovat? Kdy jít s dítětem na první návštěvu k zubaři a jak probíhá? Máte na toto téma otázky? Tak si rezervujte místo a přijďte :)

Přečíst více

Kurz znakování s miminky 26.9.

Máte malé miminko nebo jej teprve čekáte? Chcete se s ním umět dorozumět a naladit se co nejdříve na společnou notu porozumění? Přijďte na kurz znakování s miminky. Dozvíte se, co je znakování a v čem Vám bude prospěšné. Kdy začít znakovat a kdy je dítě připravené. Předáme Vám zkušenosti skvělé lektorky a 10 rad pro úspěšný začátek ve znakování.

Přečíst více