AKTUALITY

Psychologická (krizová) poradna pro rodiny

Máte vy nebo vaše děti problémy, se kterými potřebujete pomoci? Nevíte na koho se obrátit?

Přečíst více

Letní příměstský tábor - Cesta za pohádkou 16. - 20.8.2021

Budeme putovat za pohádkou, kde se děti seznámí s tradičními i tajuplnými pohádkovými bytostmi, se světem bájí a pohádek i nadpřirozena. Během týdne děti budou odhalovat tajemství, hádanky i úkoly, které se budou nacházet v okolí Vikýřovic i Šumperka. Vydáme se po stopách skřítků, princezen i čarodějů a zakletých bytostí. Vysvobodíme je spolu? V plánu je i výlet na dětské hřiště do Loučné nad Desnou, popřípadě po okolí dle aktuální situace.

Přečíst více

Letní příměstský tábor - Toulky s písničkou 9. - 13.8.2021

Tábor je hudebně - pohybově - tvořivý. Zpíváme si, tančíme, hrajeme a vyrábíme nejen vlastní hudební nástroje, ale i jiné drobnosti. Vyzkoušíme si různé hudební nástroje a třeba si složíme i vlastní táborovou písničku.

Přečíst více

Letní příměstský tábor - Vikýrek v pohybu 2. - 6.8.2021

Tábor zaměřený všestranně. Děti si vyzkouší spoustu sportů, co svět nabízí. Zahrají si zajímavé hry a zábavnou formou se dozvědí o základech zdravého stravování. Hlavním cílem táboru je vytvořit kladný vztah dítěte ke sportu v přátelském prostředí, poznat nové kamarády. Naučit se spousty nových dovedností a strávit prázdniny aktivně.

Přečíst více

Letní příměstský tábor - Objevování přírody 26. - 30.7.2021

Přírodou tak, jak ji neznáte - na vlastní oči, uši, nos i hmat. Pojďte s námi prožít dobrodružství skrze své smysly! Víte jak voní bylinky, uvařili jste si někdy báječný oběd na ohni, víte jak se dělá třeba mouka, jak se vyrobí a ozdobí perníčky, postavili jste domeček pro skřítky? Nebudeme zahálet v chození na výlety a poznávání našeho okolí a přírody. Postupně se naučíme, co kolem nás roste, zkusíme si také plno zábavných her. Ukážeme vám jak správně poskytovat první pomoc – jak ošetřit poraněné koleno, jak zavolat záchranku, nebo jak se dělá masáž srdce.

Přečíst více

Letní příměstský tábor - Anglické hrátky 19. - 23.7.2021

Tábor zaměřený na základy angličtiny 1. stupně ZŠ. Děti se budou hravou formou seznamovat s anglickým jazykem. Čeká je týden plný dobrodružství a výletů .

Přečíst více

Letní příměstský tábor - Cesta za písmenkem III. 12. - 16.7.2021 - Třemešek

Chcete se podívat pod obal knihy a dozvědět se, jak taková kniha vůbec vzniká? V tomhle táboře si můžete svoji vlastní knihu napsat a námět? Čerpat ho můžete například ze zážitků, které spolu celý týden zažijeme, z výletů, kam se podíváme nebo i od kamarádů, které tady poznáte.

Přečíst více

Letní příměstský tábor - Po indiánské stopě 12.- 16.7.2021 - Vikýrek

Budeme poznávat stopy zvířat, stromů, bylin, apod. Naučíme se jak správně rozdělat oheň, připravovat jídlo na ohni (pečené brambory apod.), jak ošetřit člověka (první pomoc) a mnoho dalšího. Pojďme si společně zkusit žít jako dávní indiáni a na chvilku nechat civilizaci za zády.

Přečíst více

Ceník půjčovny dětských atrakcí

Nový aktualizovaný ceník půjčovny dětských atrakcí. Můžete si u nás nově zapůjčit např. ortopedickou podlahu Muffík (set 10 ks a set 20 ks) nebo sadu pro trénink rovnováhy (pro děti od cca 2 - 6 let).

Přečíst více

Upozornění k příměstským táborům

❗❗❗ Zatím nám prosím neposílejte platby za příměstské tábory. Informace k platbám Vám přijdou v samostaném e-mailu. Děkujeme.

Přečíst více

Jarní pečení

Jaro nás opět vypeklo, tak si ho můžeme zkusit přivolat jarním pečením.

Přečíst více

Pravidelný program leden-červen 2021

My už se nemůžeme dočkat, až se opět potkáme na pravidelném programu ve Vikýrku. Jelikož se situace mění ze dne na den, alespoň Vám nastíníme na co se můžete těšit až to opět rozjedeme

Přečíst více

Tvořivý kalendář

Pokud máte doma dítě, které rádo tvoří, máme pro ně ke stažení kalendář, který si mohou dotvořit podle svých představ.

Přečíst více

Upozornění

❗❗❗Z nařízení vlády musíme upozornit, že bohužel nošení roušek platí i u nás v prostorách RC Vikýrek. Všechny maminky,lektorky a děti nad 2 roky musí mít při návštěvě našeho pravidelného programu ochranu úst a nosu.

Přečíst více