AKTUALITY

Terapie sdílením LIVE

Terapie sdílením LIVE přednáška o vztazích a komunikaci. Ester a její příklady ze života. Honza a jeho příklady z terapeutovny.

Přečíst více

Aktuality podzim 2021

!!!!!Hlášení pro všechny účastníky pravidelného programu!!! Jelikož se nám množí dotazy na pravidelný program zde je odpovíme

Přečíst více

Pravidelný program Podzim 2021

Konečně vám představujeme pravidelný program pro podzim 2021. Komplet celý pohromadě.

Přečíst více

Hlídání dětí s Vikýrkovskou babičkou

Každý čtvrtek 9:00-11:00 na zámku Třemešek můžete využít hlídání děti ve věku 2-6 let

Přečíst více

Intu jóga

Novinka v pravidelném programu Každý čtvrtek 16:00-17:00 na zámku Třemešek Kroužek je určen pro děti 6-10 let

Přečíst více

Terapie sdílením-LIVE

Terapie sdílením LIVE (přednáška o vztazích a komunikaci. Ester a její příklady ze života. Honza a jeho příklady z terapeutovny.)

Přečíst více

Poporodní poradna pro ženy (nejen) v šestinedělí

Čekáte miminko a chcete pomoct sepsat porodní plán? Ráda byste se naučila podvazovat bříško ještě v těhotenství? Zajímá Vás, jak budete se svým dítětem šátkovat? Nebo Vás jenom trápí problémy týkající se změn ženského těla v každém věku? Poradna je vhodná právě pro Vás a je opravdu pro všechny věkové kategorie žen.

Přečíst více

Hrátky s Vikýrkem na Třemešku

Těší nás Váš zájem o hrátky s Vikýrkem, a proto jsme se rozhodli, že od úterý 25.5. 2021 se můžeme společně potkávat i v nových prostorách na Třemešku. Poprosíme Vás o trošku ohleduplnosti, v okolí Třemešského zámku probíhají térenní úpravy (prozatím je auto tedy lepší nechat stát podél hlavní silnice). Ke vstupu použijte boční vchod, kde již na Vás bude čekat naše lektorka hrátek. Děkujeme za pochopení.

Přečíst více

Předporodní kurzy

Milé nastávající maminky i tatínkové, od pondělí 24.5.2021 pro Vás opět nabízíme oblíbené předporodní kurzy se zkušenou porodní asistentkou Ivetou Ruprichovou. Kurz obnáší 4 setkání po 2 hodinách. Během nich proberete témata jako jsou porod a vše kolem něj, následnou péči o miminko,jak pečovat o sebe samu po porodu a mnoho dalšího, co Vás bude zajímat.

Přečíst více

Ceník půjčovny dětských atrakcí

Nový aktualizovaný ceník půjčovny dětských atrakcí. Můžete si u nás nově zapůjčit např. ortopedickou podlahu Muffík (set 10 ks a set 20 ks) nebo sadu pro trénink rovnováhy (pro děti od cca 2 - 6 let).

Přečíst více

Upozornění k příměstským táborům

❗❗❗ Zatím nám prosím neposílejte platby za příměstské tábory. Informace k platbám Vám přijdou v samostaném e-mailu. Děkujeme.

Přečíst více

Jarní pečení

Jaro nás opět vypeklo, tak si ho můžeme zkusit přivolat jarním pečením.

Přečíst více

Tvořivý kalendář

Pokud máte doma dítě, které rádo tvoří, máme pro ně ke stažení kalendář, který si mohou dotvořit podle svých představ.

Přečíst více

Upozornění

❗❗❗Z nařízení vlády musíme upozornit, že bohužel nošení roušek platí i u nás v prostorách RC Vikýrek. Všechny maminky,lektorky a děti nad 2 roky musí mít při návštěvě našeho pravidelného programu ochranu úst a nosu.

Přečíst více